Kredyty hipoteczne Katowice

Kredyty hipoteczne to najbardziej pożądane, ale także najrzadziej udzielane przez banki kredyty. W zależności od przeznaczenia możemy podzielić je na kredyty mieszkaniowe (zakup mieszkania z rynku pierwotnego lub wtórnego), kredyty budowlane (budowa lub rozbudowa nieruchomości), kredyty konsolidacyjne (konsolidacje kilku kredytów w jeden zabezpieczony hipoteką), kredyty na zakup ziemi (zakup działek budowlanych, działek rekreacyjnych), kredyty refinansowe (kredyty umożliwiające przeniesienie kredytu hipotecznego do innego banku). W 2018 roku na rynku kredytów hipotecznych znajduje się kilkanaście dużych banków, udzielających kredytów hipotecznych na bardzo atrakcyjnych warunkach, są to: Alior Bank, Euro Bank, Bank Millennium, BZ WBK, Citi Handlowy, Credit Agricole, Deutsche Bank, Getin Bank, ING Bank Śląski, mBank, PKO BP, Pekao SA. Ekspert kredyt posiada wszystkie powyższe banki w ofercie bezpośredniej lub u doradców finansowych.

Dlaczego lepiej skorzystać z formularza i porównać banki z doradcą?

W przypadku, gdy klient samodzielnie sprawdza zdolność kredytową i promocje, jest z przez każdy z banków odpytywany w bazie BIK. W przypadku dużej ilości zapytań, klient może stracić wiarygodność.

Jak wybierać kredyt hipoteczny?

Najlepiej najpierw sprawdzić ofertę w banku, w którym ma się konto ze stałymi wpływami, następnie porównać z pośrednikiem oferty innych banków, wyjaśnić różnice i podjąć decyzję.

ZAPYTAJ EKSPERTA O KREDYT HIPOTECZNY

Top